Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

Biodegradowalna torba pocztowa Poly

Orzecznictwo
Chiny Dongguan Auspicious Industrial Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Auspicious Industrial Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Cóż to za niesamowita torba termoizolacyjna.

—— Clay Allred

Te woreczki są idealnym rozmiarem na większe kanapki.

—— Przynęta na rekiny

Wykonując drobne odbitki, jestem bardzo skrupulatny.

—— Lewis Kemper

Współpraca z Auspicious Industrial to przyjemność.

—— Greg Olsen

Obsługa klienta jest niesamowita, szybka, przyjazna i niezawodna.

—— Jim Jordan

Otrzymałem worek termiczny do izolacji produktu i przyszedł znacznie szybciej, niż się spodziewałem. To mnie zaskoczyło, uwielbiam ich skuteczność.Produkt jest również doskonały. Rozmiar jest idealny, projekt jest idealny. Wkładam do niej lody i po 5 godzinach lody się nie stopiły. Ze wszystkiego jestem zadowolona!

—— Mark Advani

Torby przerosły nasze oczekiwania. Komunikacja była fantastyczna przez cały proces, a oni robili wszystko, aby upewnić się, że wszystkie moje potrzeby zostały spełnione.

—— Mateusz Dale

Współpracujemy z Dongguan Auspicious od kilku lat i jesteśmy wdzięczni za ich wysiłki, aby proces zamówienia przebiegał jak najpłynniej, a także za zaangażowanie w szybkie i bezzwłoczne rozwiązywanie wszelkich problemów pojawiających się podczas produkcji.

—— Amanda Smith

Bardzo dobrej jakości torby, przyjemny zapach kukurydzy, ładny zielony kolor. Do samych toreb nie ma zastrzeżeń. Duża pomoc od managera Jerry'ego. Po drodze pojawiły się pewne problemy, takie jak długi czas wysyłki lub problem z pakowaniem, ale ogólnie zakończyło się to dobrze.

—— Tina Jones

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Biodegradowalna torba pocztowa Poly
najnowsze wiadomości o firmie Biodegradowalna torba pocztowa Poly

Nowy rodzaj biodegradowalnego materiału chroniącego środowisko PLA, nie tylko może ulec całkowitej degradacji, nie zanieczyszcza środowiska, ale także zmniejsza emisję dwutlenku węgla o 70% w porównaniu do tradycyjnych worków foliowych PE
Zmniejszenie problemów związanych z zanieczyszczeniem powodowanym przez tradycyjne plastikowe torby, przewodników i konsumentów, aby nie sprzedawali, nie dostarczali ani nie używali jednorazowych niedegradowalnych plastikowych toreb na zakupy, a także zwiększ świadomość i świadomość „plastikowych zakazów i ograniczeń” operatorów i konsumentów

 

W 100% BIODGEGRADOWALNY - Wykonany z PBAT i modyfikowanej skrobi kukurydzianej
Materiał ten zapewnia 60% redukcję emisji CO2 w porównaniu z tradycyjnymi tworzywami sztucznymi, jest nietoksyczny i wolny od BPA.
BIODEGRADOWALNY I ODPORNY NA POGODĘ - Biodegradowalność nie zagraża integralności.biodegradowalne koperty wysyłkowe są odporne na wilgoć, wodę, przebicia i rozciąganie.Możesz być pewien, że Twoje przesyłki dotrą do Twoich klientów w takim samym stanie, w jakim Cię zostawiły - nienaruszone i świetnie wyglądające.
ATRAMENT NA BAZIE WODY - Jako bazę do atramentów używamy oleju roślinnego.W porównaniu z tradycyjnym atramentem nie zawiera plastiku ani PCV, co czyni go bardziej przyjaznym dla środowiska.

Pub Czas : 2021-08-18 11:58:02 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Dongguan Auspicious Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Jerry Liu

Tel: 0086 15812830516

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)